Podaż Bitcoinów osiąga nowy wysoki zysk, gdy BTC osiąga $11K

Cena Bitcoina nie była jedynym elementem, który odnotował skok, inne czynniki, takie jak zysk z podaży, jak również wolumen kontraktów terminowych na Bakkt, również odnotowały wzrost zysków.

$20K Bitcoin’s Next Stop?

Cały awers kryptoński spodziewał się, że cena Bitcoin’a zanotuje nowy rekord, po zmniejszeniu o połowę, moneta królewska zdecydowała się zająć tylne miejsce, ponieważ alty przejęły rynek kryptoński. Podczas gdy Bitcoin potrzebował sporo czasu na złamanie 10 tys. dolarów, uwaga skupiła się na żetonach DeFi. Jednym z takich żetonów był YFI, ta dość nowa moneta prawie trafiła do 5 tys. dolarów. To dalej skłoniło społeczność kryptograficzną uwierzyć, że YFI może ewentualnie wyprzedzić Bitcoin do trafienia 10 tys. dolarów. Jednak Bitcoin został odsunięty na bok, ponieważ cena królewskiej monety wynosiła do 11 tys. dolarów.

Niedawno cena Bitcoina w końcu przełamała się po 10 tys. dolarów po długim czasie. Był to jednak krótki pobyt, ponieważ moneta spadła z powrotem do strefy 9K dolarów. Podczas gdy kilku członków społeczności kryptońskiej zaniepokoiło się losem Bitcoina, moneta królewska postanowiła pójść na całość. Wcześniej w dniu dzisiejszym BTC osiągnęła wysoki poziom 11 194,99 dolarów. W czasie pisania monety Bitcoin obracał kwotą 10 659,21 dolarów, a jego cena wzrosła o 4,3%.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Viking Conquest! Zagraj teraz!

Źródło – CoinGecko
Ruch cenowy Bitcoin’a przykuł uwagę wielu. Podczas gdy kilka osób spekulowało, że następny przystanek dla Bitcoina to 20 tysięcy dolarów, inni zaczęli wołać tych, którzy oznaczyli Bitcoina jako „martwego“. Charles Edwards z Capriole Investments również skomentował ostatni ruch cenowy Bitcoin’a. Jego tweet czytał,

Płyty Bitcoin Records Kilka Highs

W innych wiadomościach, wraz z ceną, wolumen kontraktów terminowych Bitcoin na Bakkt również uderzył wczoraj wysoko. W ciągu jednego dnia Bakkt odnotował łącznie 11 509 BTC. Ten największy jednodniowy wolumen dla kontraktów terminowych na Bitcoin był wart prawie 114 mln dolarów. Poprzedni rekord został odnotowany w grudniu 2019 roku, a ostatnie dane wskazują na 84% wzrost.

Bitcoin wydaje się mieć burzliwy dzień, ponieważ podaż Bitcoinów w zysku również uderzyła w 11 miesięcy. Zgodnie z platformą analityczną Glassnode, procentowy udział BTC w zysku osiągnął 92,021%. Poprzedni wysoki poziom, 91,944%, został odnotowany wcześniej.